Haber

F.Bahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki Erden Timur’u sıkıştırdı!

F.Bahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Hatayspor galibiyetinin ardından basın karşısına çıktı. Gakatasaray Başkan Yardımcısı Erden Timur’un Ali Koç hakkındaki iddialarına sert sert yaklaşan Baki, ‘Lale Orta olayı vahimdir. “Liderimiz hafta içinde hukuki haklarını aramaya başlayacak” dedi. Baki, yaz transfer döneminde Erden Timur’la konuştuklarını belirterek, ‘Artık hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor. “Alzheimer hastalığının başlangıcı olabilir” dedi.

İstanbul’da oynanan F.Bahçe-Hatayspor maçının kazananı F.Bahçe oldu. Liderliğini koruyan sarı-lacivertli ekip, evinde Hatayspor’u 4-2 mağlup etti.

Maçın ardından kameraların karşısına çıkan F.Bahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki açıklamalarda bulundu. Baki, Galatasaray Başkan Yardımcısı Erden Timur’un VAR kayıtlarını ‘Lale Orta Ali Koç’a gönderdi. “Elimizde delil var” tezine karşı çıktı.

Selahattin Baki, “Lale Orta iddiası ciddi. Başkanımız Ali Koç da Lale Orta da şiddetle reddetti. Biz de bu iddianın araştırılması için TFF’ye başvurduk. Başkanımız Ali Koç hafta içi adalet aramaya başlayacak.”

Galatasaray’la ilgili görüşlerini dile getirerek, “Bazı algıları var. O dönem PFDK’nın Fenerbahce taraftarı olduğunu söylüyorlardı. Ancak bizim hiç konuşmadığımız bir durum var. Sayın Mehmet Büyükekşi Galatasaraylı, TFF Başkanı”, Baki transfer sürecine de değindi.

Selahattin Baki, transfer konuları için Erden Timur’un kendisini aradığını belirtti. Baki, “Fred transferinde iki farklı kişi hem kulübünü hem de Manchester United’ı ve oyuncuyu arayarak transferi bozmaya çalıştı. Bunu açıkladım. Erden Timur beni aradı ve bu isimleri istedi, ben de verdim.”

Erden Timur’un kendisine bu olayla hiçbir ilgisinin olmadığını söylediğini belirten Baki, “Erden Timur, olanları olmamış gibi, olmayanları ise olmuş gibi anlatıyor. Olabilir. Alzheimer’ın başlangıcı olduğunu söylüyorum, çok önemli.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu