Haber

Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Köyleri Ziyaret Etti

Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Çukurca ilçesine bağlı Akkaya, Çığlı, Gündeş, Narlı ve Üzümlü köyleri ile bu köylere bağlı mezraları ziyaret etti.

Çukurca Kaymakamı Mert Kumcu ile birlikte ziyaret ettiği köylerde görüştüğü vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Yardımcısı Karadağ, taleplerinin karşılanması için ilgili taraflara talimat verdi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, köylerine sunulan hizmetlerde emeği geçen yetkililere teşekkür ederek, devletin her zaman yanlarında olduğunu ve sorunların çözümünde yardımcı olduklarını belirtti.

Vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde görmek ve analiz etmek amacıyla köyleri ziyaret ettiklerini belirten Karadağ, yerinde tespit ettikleri sorun ve eksiklikleri devletin imkanları dahilinde gidereceklerini belirterek, köy muhtarları ve vatandaşlara teşekkür etti. misafirperverlikleri için.

Vali Yardımcısı Karadağ daha sonra köylerdeki asfalt çalışmaları, sulama kanalları ve içme suyu hatları gibi değerli hizmetleri yerinde inceleyerek ilgili şube yöneticilerinden bilgi aldı.

Köy ziyaretlerinin ardından Irak’a açılan Üzümlü Gümrük Kapısı’nda da incelemelerde bulunan Vali Yardımcısı Buğra Karadağ, ardından Çukurca İlçe Özel İdaresi’ne ait şantiyeyi ziyaret ederek işçiler, araçlar ve tesisin son durumu hakkında ilgililerden bilgi aldı. inşaat sahası. – HAKKARI

haberdemirozu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu